Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Community


 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
MFB Public
Zadnje teme
» unban <boroz>
Banovan sam? - OBJASNJENJE! Icon_minitime28.06.13 6:04 od -mR.Dz4-

» admin prijava
Banovan sam? - OBJASNJENJE! Icon_minitime22.06.13 13:57 od ChupaChups

» Unban - Milosavljevic.
Banovan sam? - OBJASNJENJE! Icon_minitime22.06.13 11:05 od -mR.Dz4-

» odlichan baca!! :D
Banovan sam? - OBJASNJENJE! Icon_minitime21.06.13 3:05 od -mR.Dz4-

» daj namestite timeleft??
Banovan sam? - OBJASNJENJE! Icon_minitime14.06.13 0:33 od ICE TM PIT

» brate nexon mi je sumnjiv!!!
Banovan sam? - OBJASNJENJE! Icon_minitime13.06.13 14:51 od nex0n

» Da ne bude da nisam kacio :p
Banovan sam? - OBJASNJENJE! Icon_minitime13.06.13 14:45 od nex0n

» i sta radi vise ovaj kgb?
Banovan sam? - OBJASNJENJE! Icon_minitime13.06.13 11:06 od Zlatni Mocni Rendzer

» Banovan sam !
Banovan sam? - OBJASNJENJE! Icon_minitime12.06.13 9:54 od Zlatni Mocni Rendzer

» suske stavite mu vipa..
Banovan sam? - OBJASNJENJE! Icon_minitime12.06.13 8:20 od ICE TM PIT


 

 Banovan sam? - OBJASNJENJE!

Ići dole 
AutorPoruka
Zlatni Mocni Rendzer
Owner
Owner
Zlatni Mocni Rendzer


Broj poruka : 33
Datum upisa : 25.03.2013
Godina : 31

Banovan sam? - OBJASNJENJE! Empty
PočaljiNaslov: Banovan sam? - OBJASNJENJE!   Banovan sam? - OBJASNJENJE! Icon_minitime13.05.13 3:58


1.MOLE se svi banovani igrači koji žele unban da NE POSTAVLJAJU zahteve za unban BEZ SCREENSHOTA I DEMOA jer bez njih NEĆETE DOBITI UNBAN! bez obzira šta da napišete kao komentar,samo pravite bespotreban posao moderatorima!

2.Ukoliko ste običan korisnik tj. niste moderator ili niste admin koji je banovao tog igrača, molimo Vas da NE POSTUJETE u temama za unban. U protivnom bićete sankcionisani.

3.U ovoj sekciji igrači ISKLJUČIVO POSTAVLJAJU ZAHTEVE ZA UNBAN i tema nisu žalbe na admine,to možete uraditi u temi "Zalbe na rad admina" za server na koji se to odnosi,te Vas molimo da se u ovoj temi držite isključivo zahteva za unban. Takodje,molimo Vas da se ne mešate u sankcionisanje admina (tipa "skinite mu admina" i sl.) i taj posao prepustite nama.

4.Svako vredjanje admina,traženje da se istom skine admin,nekulturno i nevaspitano ponašanje istog trenutka biće sankcionisano banovanjem korisnika sa foruma i momentalnim zaključavanjem teme. Obratite pažnju na svoj rečnik!

5.Mole se banovani igrači da u naslov teme stave ime servera,jer su veće šanse da prava osoba pročita Vaš post i adekvatno odgovori i da Vam unban. Hvala

6.Ukoliko je banovani igrač neko koga Vi znate (baba, deda, stric...), nemojte se javljati u temi i pisati da garantujete za njega, jer bez demo snimka i ss-a neće dobiti unban, a vi ćete biti kažnjeni.

7.Vremenski rok za postavljanje unban zahteva od datuma kada ste banovani je 120h (5 dana). Banovi stariji od 5 dana neće biti razmatrani!

NAPOMENA: Moderatori imaju puno pravo da obrišu svaki post koji nije u skladu sa pravilima,bez prethodnog obaveštenja.
Svaka izmena i dopuna pravililnika je moguća.
Nazad na vrh Ići dole
https://mfb-cs.serbianforum.info
 
Banovan sam? - OBJASNJENJE!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Banovan sam !
» BANOVAN SAM !!!
» qiza - novi igrac na serveru + banovan bez upozorenja i bez dokaza

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Community :: Mother Fucking Business Serveri! :: Mother Fucking Business Public-
Skoči na: